Zadbaj o sprawność fizyczną swojego dziecka i swoją

Sport i rekreacja

Realna walka i samoobrona

Home


Treningi przez całe wakacje!!!
Zapisy przez cały rok!!!
Zapraszamy!!!

Dzieci: wtorki, czwartki 17:30-18:45. Dorośli i młodzież: wtorki, czwartki 18:45-20:00. Tel.: 600-447-045.


26 kwietnia 1994 r. zmarł Sosai Masutatsu Oyama, który stworzył styl Karate Kyokushin.


Zapraszamy na treningi Karate dzieci, młodzież i dorosłych.
Treningi prowadzą doświadczeni Instruktorzy z podziałem na wiek oraz stopień zaawansowania ćwiczących w profesjonalnych DOJO KARATE. Zapraszamy!!!


Carpathia Karate Cup 2020
W dniach 1,2 luty 2020 r. w Hali Widowiskowo-Sportowe „PODPROMIE” w Rzeszowie przy ulicy Podpromie 10 odbyła się X edycja Międzynarodowego Turniej CARPATHIA KARATE CUP 2020. Organizatorem Turnieju był Rzeszowski Klub Sportów Walki SYSTEM kierowany przez sensei Janusza Wiśniewskiego. W Turnieju wzięło udział ponad 850 zawodników z Białorusi, Bułgarii, Litwy, Rumuni, Ukrainy, Węgier, Izraela, Dani, Szwecji oraz Polski. Zawodnicy rywalizowali na pięciu matach. Konkurencji Kumite odbyła się pierwszego dnia, natomiast konkurencja Kata dnia drugiego .Gościem Specjalnym CARPATHIA KARATE CUP 2020 był Vice Mistrz Świata kategorii OPEN Maciej Mazur.

Więcej informacji: carpathia.org.pl


Trening Karate dzieci – 23.01.2020r.
Na treningu dzieci pracują, by poprawić swoją sprawność fizyczną oraz kondycję. Zarówno górna jak i dolna część ciała musi wykonywać różne ćwiczenia dostosowane do wieku trenujących. Dodatkowo prowadzone są też ćwiczenia na tarczach. Czytaj więcej …


Trening Karate dzieci – 17.10.2019r.
W dniu 17 października odbył się trening Karate najmłodszej grupy dzieci. Czwartkowy trening był prowadzony pod kątem Kumite (walki) oraz ogólnej sprawności fizycznej. We wtorki trenujemy techniki podstawowe (zwane kihon).Czytaj więcej …


Trening Karate młodzieży i dorosłych – 17.10.2019r.
W dniu 17 października odbył się trening Karate dla młodzieży oraz dorosłych. Od starszej grupy ćwiczących wymagany jest wyższy poziom wykonywanych technik oraz większa wytrzymałość i sprawność fizyczna.
Czytaj więcej …


Klub Karate Kyokushin w Łańcucie działa od ponad 15 lat. Założycielem klubu Karate Kyokushin w Łańcucie jest Rzeszowski Klub Sportów Walki System, kierowany przez Sensei Janusz Wisniewski (4 Dan). Treningi w klubie są prowadzone z podziałem na wiek i stopień zaawansowania ćwiczących. Najmłodsi adepci przyjmowani są do Klubu mając niespełna 5 rok życia. W każdej grupie ćwiczą osóby pod nadzorem wykwalifikowanego instruktora karate. Treningi prowadzone są na Hali MOSiR w Łańcucie.

 
 
 
 
 

Gru